"

News » DEBUTOVÉ ALBUM "AUDIBLE THOUGHTS" KONEČNĚ V PRODEJI

Stojaté vody české elektronické scény v těchto dnech rozčeří nové album. Ve spolupráci s mnoha zajímavými hosty vydává žánrově pestrou desku "Audible Thoughts" na Daska Records.
Philip T.B.C. se věnuje deset let DJingu, který ozvláštňuje fůzí hudebních stylů a prostor dává i scratchům a turntablistickému umění. V posledních dvou letech zavedla Philipa hudební cesta také do studia, kde vytváří nejen drum & bass, ale především hudbu různých žánrů, tempa a atmosfér. Výsledkem je zbrusu nové CD.
Album se nedá jednoduše zaškatulkovat. Kombinace vlivů downtempa, trip hopu, glitch hopu, dubstepu, hip hopu, breakbeatu a dalších stylů se jeví jako jeho silná zbraň. Ještě důležitější byl výběr hostů: kromě producentského přínosu od Ghonzalese se na Audible Thoughts podíleli i umělci ze zahraničí. Svou flow na mikrofonu předvedla dvojice rapperů z brooklynského (NY) seskupení 3rd Party - Rabbi D & Hired Gun, každý v jednom tracku a dále "perfect Oxford English" rapující C.Monts (UK) ve skladbě "21st Operative".
Schratche dodali přední čeští turntablisté, DJs Lowa, A.K.A. a Friky, do dvou tracků přišel se svým nástrojem zahostovat jeden z nejlepších českých kytaristů a leader skupiny -123min, Zdeněk Bína. Svůj hlas na album propůjčila zpěvačka MC Lindee, jediná zástupkyně jemnějšího pohlaví. Zajímavým bonusem jsou pak remixy skladby od kapely 100°C a slovenské kolaborace Vec feat. Richard Müller.
Audible Thoughts vychází 22. října 2009 na značce Daska Records. Díky technické podpoře serveru Sety.cz lze album pořídít na stránce shop.SETY.cz a to jako klasické CD nebo v digitální podobě (MP3 - 320kbps). CD bude možné zakoupit také v distribuci MAXIMUM UNDERGROUND a STARCASTIC.

U příležitosti vydání nové desky vzniklo i krátké video, které ji částečně představuje: PROMO VIDEO


© 2020 Philip TBC | dnb mp3 sety | Loadtime: | 0.047306s