"

Press » Rozhovor po mistrovství evropy ITF, kde se zucastnil jako divák:) [Musiczone]

1) Kdybys byl na místě poroty, jak bys výkony DJs hodnotil? U tebe osobně vyhrává Five nabo Trafik?

Kdybych byl na místě poroty, tak by to bylo super, protože bych zřejmě byl velkej hiphopovej masér, kterej už je na místě porotce:)) To samozřejmě můj případ neni, takže jsem tam byl jako divák a jako divák to taky můžu hodnotit. Všichni interpreti který jsem viděl byli přinejmenším dobří a ve většině případů spíš lepší než dobří, myslim že s úrovní československého turntablismu můžeme být spokojeni. Co se týče dvojice Five Trafik, tak u mě jednoznačně zvítězil Trafik a tudíž mě dost překvapilo, že všechny první místa získal Five, samozřejmě budiž mu přáno. Když jsem totiž viděl poprvý Trafika v akci, tak jsem si řikal, že tenhle člověk se pro to snad narodil, má pro hraní perfektní feeling a byl hrozně přesnej, kdyby bral do učení, hned k němu jdu:)2) Jak hodnotíš úroveň českého a slovenského DJingu?

Viz předchozí otázka, jednoznačně na hodně vysokej úrovni.3) Myslíš si, že jsme schopni konkurovat světové elitě?

Každopádně, je to o kreativitě a píli a když ji někdo má a je šikovnej, tak má dost velkou šanci uspět i ve světovým měřítku.4) Jsi jednou z výrazných výjimek na české scéně, která obohacuje junglové a breakbeatové sety o hiphopové triky. Neuvažuješ o účasti na mistrovství ITF třeba pro příští rok?

No abych řek pravdu, napadlo mě to, ale když jsem teď viděl na jak vysoké úrovni jsou čeští djs, tak před sebou mam ještě hodně dlouhou cestu. Samozřejmě nikdy neříkej nikdy, uvidíme co se za ten rok naučim a podle toho se budu samozřejmě rozhodovat.V tuhle chvíli by ode mne, ale byla velká troufalost říci, že do toho půjdu.5) Uvítal bys, kdyby se v turntablismu inspirovalo více DJs věnujících se taneční hudbě?

No tak o tom dokonce snim. Vždyt všechny ty scratche a všelijaký hiphopový triky by tu hudbu tak obohatili, nechápu že se tomu ty lidi nezačnou trošku věnovat. V Čechách už je pár vyjímek, kteří s touhle myšlenkou koketujou, ale je jich doopravdy pár. Jmenoval bych snad jen břeclavského Sayka a karlovarskýho dj-e Akiru, kreří jsou oba na velmi dobrej cestě.[Musiczone.cz]

© 2019 Philip TBC | dnb mp3 sety | Loadtime: | 0,021992s