"

Press » Rozhovor: MOON vs. PHILIP TBC, 3.4. 2006 [www.moonprojects.net]

Tak jak se daří?

Jojo, díky za optání, daří se dobře, jsem spokojen s tím jak se mám a nic moc bych na tom neměnil.Možná zbytečná otázka, ale nedá mi to se tě nezeptat, těšíš se na jaro a jak vnímáš příchod tohoto ročního období?

Jasně že se těším na jaro, ale stejně tak mam rád všechny roční období, každý má něco do sebe. Jsem milovník hor a snowboardingu, takže ještě užívam poslední zbytky sněhu a českejch snowparků a za chvilku už začne sezona kolová a frisbee. Tak na to se taky těšim, zahrádky, výlety, fesťáky, koupání a všechno co k jaru a létu patří.Co je u tebe nového, všiml jsem si že máš svůj první track "Listen to the bongo! Výborně. (chtěl jsem si ho poslechnout, ale nějaká chybka mi to neumožnila) v každém případě 749 stažení je určitě zajímavý číslo, jaké máš reakce lidí na tento track? Mohl by jsi nám ho lehce představit a můžeme se těšit na další tvé věci?

No konečně jsem se dokopal a začal něco produkovat. Tenhle track už je ale trosku starší, dodělal jsem ho než jsem odjížděl do Indie a se zvukem mi pomáhal Reverb. Je to taková první vlaštovka, ale zatim jsem furt na začátku svojí produkce a mám se hodně co učit. Teď produkujeme dohromady s Grovem a už jsme dodělali jeden track, co nevidět bude ke stažení u mě na stránkách. Pro někoho to možná bude překvapení, ale je to pomalejší věc na 95 bpm. Každopádně budou i další a rychlejší.Možná to někteří vědí, možná se najdou lidé kteří ne, nedávno jsi pobyl "pár" měsíců společně s Ghonzalesem v Indii, co tě vedlo k tomu se jet podívat do této ne přiliž turisty navštěvované země?

Dodělal jsem školu a chtěl jsem na chvilku vypadnout z Čech. Původně jsem chtěl jet do Jižní Ameriky, ale pak jsme se potkali s Ghonzalesem a on že chce stejný termín jet do Indie, tak už nebylo moc co řešit. Jeden z důvodu mého odjezdu byl i ten, že jsem si chtěl na chvilku odpočinout od muziky, už toho bylo po sedmi letech hraní dost a pauza mi udělala jedině dobře. Teď jsem zas plný síly a nápadů. Navíc jsme si s sebou nevzali jediný cd, takže jsme doopravdy strávily tři měsíce bez muziky a to pak teda doopravdy člověku začne chybět.Jaké máš pocity z této země? Co tě nejvíce zaujalo a co by jsi už nikdy radši neviděl, nezažil?

Teď tě asi zklamu, ale na tuhle otázku asi neumím odpovědět. Těch vjemů tam byly takový kvanta, že jsem to ještě snad do teď nestačil vstřebat. Ale každopádně buddhisti mě oslovili dost. A v některých místech lidi žijí doopravdy na pokraji lidských možností. Velký města byly každopádně nejhorší zážitky.Můžeš nám ji svými slovy lehce popsat tuto pro mě osobně neobyčejnou zemi tvým pohledem?

Tak to si netroufnu, je tam asi 50 států a v každým se mluví několika jazykama, mají tam jiný zvyky, jiný jídlo, jiný všechno a my stačili navštívit jen 3 . Takže to si nedovolím, každopádně pocity jsou z 99 procent pozitivní.Byl jsi tam 3 měsíce, stihl jsi všechno co jsi chtěl poznat, nebo je v plánu se tam vrátit?

Viz předchozí otázka a vrátit se tam chci každopádně.Kromě Indie je ve světě ještě místo kam by jsi se chtěl podívat?

Je jich hrozně moc a myslím, že se mi nepovede na všechny v tomhle životě podívat?.Sleduješ cestomanii nebo jiné tomuto pořadu podobné?

Když na nejakej takovej pořad narazím, tak se rád podívam, ale televize u mě doma stojí zastrčená v koutě a vyndavám ji jen občas, takže moc šancí neni.Když jsme u toho cestováni, který dopravní prostředek preferuješ?:))

Tak to záleží hlavně na vzdálenosti. Každopádně kolo, auto, vlaky a letadla jsou ok. Autobusy moc nemusim, ale když se jinak nedá, tak co může člověk dělat.Vraťme se zpět, jsme opět v české republice, všiml jsem si že máš poměrně nabytý program, bylo teď nějaké hraní které tě potěšilo a bude nějaké hraní kam se teď moc těšíš?

Potěšilo mě hraní v Olomouci na posledním Red Boxu s Paulem B, kde bylo spousta lidi, skvělý podmínky na hraní, dobrý zvuk a prostě všechno jak má být. A když mi po hraní Paul B řekl, že si po mém setu připadal jak můj přeskokan, tak si dovedeš přestavit jak mě to potěšilo. No a těšim se v podtatě na každé hraní, každé je sice trošku jiné, ale všude to má něco do sebe. Kolikrát člověk jede do nějakého malého městečka a nic od toho nečeká a mnohdy je tam atmoška lepší než na leckterym letním provařeným openairu. Samozeřejmě je to vždycky o lidech, takže díky všem co chodí na party kde hraju a umí se dobře bavit.Tímto bych rád filipovi poděkoval za poskytnutý rozhovormoon
[www.moonprojects.net]

© 2019 Philip TBC | dnb mp3 sety | Loadtime: | 0,013588s