"

Press » Rozhovor [Shadowbox.cz 03/2005]

1. AHOJ FILIPE, JAK SE MÁŠ A CO MOMENTÁLNĚ DĚLÁŠ?

Zdravím, momentálně se mam super, protože jsem skoro celý Únor strávil na horách a trošku odpočíval od hudby. Protože kolik napadlo letos sněhu to nikdo nechápe, takže je potřeba si ho náležitě užít.2. JAK UŽÍVÁŠ ZIMU? MÁŠ RÁD VŮBEC ZIMU?:)

Viz předchozí otázka. Zimu miluji a nejradši bych ji strávil celou na horách, ale zatím to ještě nějak furt není možný. Snowboarding jde v Čechách už nějakou tu dobu docela nahoru, takže se dá jezdit do všech možných snowparcích a i freeridových lokalit je v "Československu" docela dost.3. 11.3. TĚ OPĚT BUDEME MOCI VIDĚT A SLYŠET V TRUTNOVĚ NA AKCI DRUM BASS MAGIC 05, MŮŽEME SE OPĚT TĚŠIT NA POŘÁDNÝ SET? MÁŠ NĚCO SPECIÁLNÍHO PRO NÁS PŘIPRAVENÝHO?

Já mam na každou party připraveno něco speciálního kámo:) těšte se, bude mismasschratchmatch.4. V PROSINCI MINULÝHO ROKU JSI TU HRÁL, VZPOMÍNÁŠ JEŠTĚ?

Jasně že vzpomínám, bylo to super. I když jsem tam přijel asi ve čtyři ráno, tak to stejně byla dobrá party a lidi se super bavili.5. TENTOKRÁT S SEBOU BEREŠ KAMARÁDY-KOLEGY ZE SHADOWBOXU, PÁNY AKIRU A ANAKINA, PŘEDSTAVÍŠ NÁM JE? CO OD NICH MŮŽEME OČEKÁVAT?

Myslím, ze hoši už ani moc představovat nepotřebují, ale čekal bych od nich směsici techstepu, rolleru, liquid funku a možná trošku hiphopu, takže myslím ze celkem zajímavá směs:) Pokud se na chlapce chcete podívat blíže, tak je to možný tady http://www.shadowbox.cz/booking.php6. NĚJAKÝ VZKÁZEK PRO LIDI CO SE CHYSTAJÍ NA DRUM BASS MAGIC 05 DO KLUBU VISION V TRUTNOVĚ?

Žádný velký moudra, pokud máte rádi drumandbass ve všech jeho podobách a taky hiphop a breakbeat, tak se přijďte pobavit, popijeme, pokouříme, pokecáme, zatančíme a půjdeme spát...[Shadowbox.cz 10.3.2005]


© 2019 Philip TBC | dnb mp3 sety | Loadtime: | 0,035592s