"

Press » Anketa Metropolis, 11.6.2006 [metropolis]

PTÁME SE…
Co právě děláte?

No práce mám celkem nad hlavu. Hodně hraji, stále doma cvičím na gramce, snažím se učit nový triky a zdokonalit ty co už umím, produkuji svoje tracky, na jedné věci děláme taky s dj a producentem Ridem od kterého se učím spoustu věcí, začal jsem psát technické recenze pro shadowbox.cz, zrovna jsme s partou kamarádů dokončili moje první video, mezi tím vším chodím do práce a snažím se uživit, protože co si budeme říkat, živit se v Čechách hudbou je trosku sci-fi. Takže se rozhodně nenudím a to je jedině dobře. Bohužel jsem dost línej člověk, takže mám často problém se přinutit něco dělat.

Co vás v poslední době potěšilo a proč?

Nejvíc mě těší, že lidi furt baví moje hraní a že cítím nějakou zpětnou vazbu, ať už je to přímo na akci a nebo zpětně u mě na stránkách. Makám na tom abych se furt zdokonaloval a aby se to stále někam posunovalo a tohle je pro mě ta největší odměna. Takže díky všem co mě podporují a stojí za mnou. Rád bych kdyby se mi to začalo dařit i s produkcí, ale vím, že je to běh na sakra dlouhou trať a že to bude nějaký čas trvat, takže se snažím na tom pracovat a hlavně být trpělivý. Také mě potěšilo pozvání na akci Take Control, která bude 16.11. v Abatonu a kde budu mít možnost si zahrát po boku legendárního dj-e Frictiona.

Jaký film byste doporučil?

Chodit do kina nebo koukat na TV nemám moc čas, takže asi nebudu ten pravý na nějaké doporučování, jsem spíš fanoušek starších filmů než nové moderní „přeefektované“ kinematografie. Takže spíše věci od Cubricka, Lars von Triera, Scorseseho, Cronenberga a podobně. No a samozřejmě i já jsem byl lapen do pasti zvané Lost. Jinak co se týče seriálů, tak jsem velkej fanoušek Červeného trpaslíka a samozřejmě Monthy pythonů a všech podobných „ulítlostí“.

Co jste naposledy četl za knihu?

Tak poslední knihu jsem četl Šifru mistra Leoparda a byla to asi moje nejrychleji přečtená kniha, je to fakt napínavé. Většinou ale čtu několik knih najednou, takže zároveň s tím jsem četl Cestu začátečníka k tibetskému buddhismu a The Zahír od Paolo Coelha. Bohužel na čtení taky moc času není, stejně jako na film.

Objevil jste něco zajímavého v hudbě?

No tak to asi zklamu, ale jsem na hudbu celkem náročném, takže žádný převratný objev jsem v poslední době asi neměl. Doma poslouchám spíš klidnou hudbu. Hodně mě baví Aparat a Ulrich Schnauss. No a pak samozřejmě klasiky jako jsou label Ninja Tune a podobně. Výborný byl koncert či lépe řečeno audio vizuální show Coldcut v rámci festivalu Move a také koncert Dilated People. A nesmím zapomenout na hodně silný zážitek z dj-ského vystoupení dj-e Krushe na Hiphop campu o prázdninách. Pro mě rozhodně jeden z nejsilnějších hudebních zážitků mého dosavadního krátkého života.

Nad čím jste naposledy kroutil nevěřícně hlavou?

Tak o tom bych se radši asi vůbec nebavil, ale je to samozřejmě téma politika a proběhlé volby. Člověku se ani nechce věřit čeho jsou politici všeho schopni, aby se dostali ke korytu. Abych řekl pravdu, je mi z toho na blití a těch lidí je mi upřímně líto, protože jsou to chudáci, který jsou ovládaný penězi a přijde mi, že už nejsou absolutně schopni nějakého normálního reálného lidského uvažování. Je to fakt smutné téma a bohužel na to doplácí všichni lidi v téhle republice.


© 2019 Philip TBC | dnb mp3 sety | Loadtime: | 0,010103s